Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний ніж Arcos Riviera 231500

Фото - Кухонний ніж Arcos Riviera 231500
Arcos Riviera 231500
Колір
Тип
обваловувальний
Матеріал леза
кована сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
полиоксиметилен
Довжина леза
13 см
Твердість
56 HRC
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Іспанія
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos Riviera 231500

Усі ціни 10 →

Кухонний ніж Arcos Riviera обвалювальний 130 мм (231500) 231500

Серія - Arcos Riviera, Призначення - для розділки, для м'яса, обвалочний, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Колір руків'я - червоний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 821 грн.

Кухонний ніж Arcos Riviera обвалювальний 130 мм (231500) 231500

+ 72 балів ITbox, Серія - Arcos Riviera, Призначення - для розділки, для м'яса, обвалочний, Матеріал леза - нержавіюча сталь,... щеКолір руків'я - червоний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Кухонний ніж Arcos Riviera Black обвалочний 130 мм (231500) 231500

Кухонний ніж Arcos Riviera Black обвалочний 130 мм (231500) з доставкою у Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста України. В... щеисока якість, гарантія: 0 800 750 115
Volod.in.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Ніж обвалювальний 130 мм Riviera Arcos FD-231500

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 094 грн.

Кухонний ніж Arcos Riviera обвалювальний 130 мм (231500)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 336 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Arcos Riviera 231500