Кухонний ніж Arcos Universal 282704
Arcos Universal 282704 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 282704
Ніж для нарізки Arcos Універсальний 16 см (282704) | 945 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal філейний 160 мм (282704) | 875 грн. |
Ніж для заколювання чорний L 160 мм серія Universal Arcos FD-282704 | 1 050 грн. |
Ніж філейний Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 16см (282704) | 1 042 грн. |
Ніж обвалочний Універсальний 160 мм Arcos (282704) | 786 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →