Кухонний ніж Arcos Universal 281504
Arcos Universal 281504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 281504
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Universal для обработки мяса 190 мм (281504) 281504 | 930 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal для обробки м'яса 190 мм (281504) 281504 | 941 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal для обробки м'яса 190 мм (281504) 28150 | 941 грн. |
Ніж кухонний Arcos Universal 19 см (281504) | 1 110 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Universal з лезом з нержавіючої сталі 19см (28 | 1 118 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →