Кухонний ніж Arcos Colour Prof 242600
Arcos Colour Prof 242600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 242600
Ніж для нарізання 300 мм синій серія Colour-prof Arcos (242600) | 1 137 грн. |
Ніж для нарізки сірий L 300 мм серія Colour-prof Arcos FD-242600 | 1 162 грн. |
Ніж для нарізки Сolour-prof 300 мм Arcos (242600) | 869 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →