Кухонний ніж Arcos Brooklyn 192623
Arcos Brooklyn 192623 |
|
Матеріал ручки – микарта (твердий матеріал, що являє собою «склейку» полімерної плівки та різних тканин, паперів та інших матеріалів, що володіють подібною структурою).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Brooklyn 192623
Усі ціни 10 →Нож обвалочный 160 мм Brooklyn Arcos (192623) 192623 | 1 799 грн. |
Ніж обвалювальний 160 мм Brooklyn Arcos (192623) | 1 799 грн. |
Нож обвалочный 160 мм Brooklyn Arcos (192623) 192623 | 1 799 грн. |
Ніж обвалочний 160 мм Brooklyn ARCOS (192623) | 1 799 грн. |
Ніж обвалювальний 160 мм Brooklyn Arcos (192623) | 1 709 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos Brooklyn 192623:
- Вага — 210 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →