Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White (DUAL-RTX4070S-12G-WHITE)
Фото 12 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White
Усі ціни 20 →Asus Dual GeForce RTX 4070 SUPER White 12228MB (DUAL-RTX4070S-12G-WHITE) D | 31 899 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X DUAL-RTX4070S-12G-WHITE | 31 899 грн. |
Видеокарта ASUS GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X DUAL-RTX4070S-12G-WHITE | 31 479 грн. |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX 4070 SUPER White Edition 12GB GDDR6X (DUA | 31 899 грн. |
Видеокарта ASUS GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X белый DUAL-RTX4070S-12G | 31 899 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White | від 29 653 грн. | 20 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC | від 29 120 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →