Шурупокрут Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0000
Відео 2Фото 2 | 9 999 грн. Купити! Гайковерт аккумуляторный Bosch Professional GDR 12V-110 в L-Boxx 102 с 2 аInstrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0000 |
|
Модель 06019E0002 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06019E0000 два акумулятора (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06019E0005 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Ідеальний за співвідношенням ціна/якість, саме те для використання у побуті. Легко справляється з шурупами будь-якого розміру, зручний для роботи в важкодоступних місцях. Надійний, активно кручу все, що потрібно вже 3 роки – проблем нуль. Не дорогий, якісний, зручний Немає Сергей Чепурко: користуюся Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0000 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0000
Ціни на Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0000 | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0005 | від 11 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0002 | від 6 200 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →