Гайковерт Bosch GDX 18V-180 Professional 06019G5202
Відео 2Фото 4 |
Bosch GDX 18V-180 Professional 06019G5202 |
|
Модель 06019G5202 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 06019g5200 два акумулятора (2 Агод) і зарядний пристрій.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDX 18V-180 Professional 06019G5202
Гайкокрут ударний акумуляторний Bosch Professional GDX 180-LI без акб та з | 5 999 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch Professional GDX 180-LI без акб и з | 5 999 грн. |
Акумуляторний гайкокрут ударний Bosch GDX 180-LI Professional, без акб 060 | 5 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →