Дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18 06039C8005
Відео 5Фото 7 |
Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 |
|
Доступна універсальна двошвидкісний акумуляторний дриль-шурупокрут з сімейства ручного електроінструменту Bosch Do-It-Yourself, моделі якого орієнтовані на домашніх майстрів і DIY-ентузіастів. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового використання. Може грати на роль підмінного або запасного інструменту в професійній діяльності.
Має помірні габаритні розміри ударостійкого пластикового корпусу і скромну вагу (1,19 кг). Завдяки ергономічній конструкції рукояті з додатковою гумовою вставкою, зручно лягає в руку будь-якого розміру. Для швидкої зміни оснащення дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 обладнана зручним швидкозажимним патроном. Значний крутний момент (максимально до 30 Нм) дозволяє загортати-відвертати популярні розміри шурупів, саморізів, гвинтів або конфірматів. На другій швидкості (до 450 об/хв) можна свердлити невеликі отвори в металах, дереві, пластику та кераміки. У комплекті дві батареї Power4All 18V (1,5 Агод), зарядний пристрій AL 1810 C, подвійна біта і кейс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalDrill 18 06039C8005
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18, 2 АКБ, кейс 06039C | 3 799 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 | 3 115 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 в чемодане с 2 акб | 4 499 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18, 2 акб PBA 18V 1,5A | 4 499 грн. |
Аккумуляторный шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 | 3 299 грн. |
Чи не шумний, ємний акумулятор, з хорошою потужністю. Брал для збирання меблів – функціоналом та якістю інструменту задоволений. Акумулятор, функціонал Немає Семен Лашко: користуюся Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 більше року |
Модификації Bosch UniversalDrill 18 06039C8005
Ціни на Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18 06039C8001 | від 3 839 грн. | 19 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8004 | від 3 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8002 | від 4 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 | від 3 115 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8003 | від 1 683 грн. | 2 пропозиції |