Дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18 06039C8001
Відео 5Фото 4 |
Bosch UniversalDrill 18 06039C8001 акк. 1 шт 1.5 Агод , без кейсаакк. 1 шт 1.5 Агод , кейсакк. 2 шт 1.5 Агод , без кейсаакк. 2 шт 1.5 Агод , кейсакк. відсутній, кейс |
|
Модель 06039C8001 поставляється з одним акумулятором без кейса, модель 06039C8002 поставляється з двома акумуляторами без кейса, а в комплекті моделі 06039C8005 два акумулятора і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalDrill 18 06039C8001
Усі ціни 19 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18, 1 АКБ 06039C8001 | 5 082 грн. |
Аккумуляторный бесщеточный шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 с 1 акб PBA | 3 839 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 с 1 акб PBA 18V 1, | 5 082 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 (24 Н*м, 18 В, 1.5 А | 5 214 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18, акб PBA 18V 1.5Ah | 5 082 грн. |
ще 14 пропозицій
Чи не шумний, ємний акумулятор, з хорошою потужністю. Брал для збирання меблів – функціоналом та якістю інструменту задоволений. Акумулятор, функціонал Немає Семен Лашко: користуюся Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalDrill 18 06039C8001
Ціни на Bosch UniversalDrill 18 06039C8001 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18 06039C8001 | від 3 839 грн. | 19 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8004 | від 3 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8002 | від 4 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 | від 3 115 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8003 | від 1 683 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →