Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8404.16
Victorinox Swibo 5.8404.16 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8404.16
Усі ціни 8 →Кухонный нож Victorinox Swibo Boning обвалочный 16см 5.8404.16 | 1 314 грн. |
Victorinox Swibo Boning напівгнучкій 16см з жовт. ручкою (58404.16) | 1 248 грн. |
Victorinox Swibo Boning напівгнучкий 16см з жовт. ручкою (58404.16) | 1 248 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Boning Semi-flex 5.8404.16 | 1 314 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Boning Semi-Flexible 5.8404.16 | 1 077 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →