Корпус Fractal Design Meshify 2 Light TG сірий (FD-C-MES2A-04)
Відео 1Фото 23 |
Оновлення популярного корпусу Meshify 2. Модифікація Light сумісна з материнськими платами E-ATX. Кейс відрізняється фактурною передньою кришкою на поворотних шарнірах. Фасад виготовлено на основі металевої сітки. Тепер на лицьовій кришці є повноцінний фільтр з дрібної нейлону, що дозволить вирішити всі проблеми зі швидким засміченням шасі пилом. Бічні кришки, як і верхня панель, мають дуже зручне та надійне безгвинтове кріплення на засувках.
Ігровий корпус Fractal Design Meshify 2 Light оснащений системою повітряного охолодження на основі трьох вентиляторів Dynamic X2 GP-14. Додатково платформа має чотири посадочні місця під рідинні радіатори: спереду 360 мм, зверху 420 мм, знизу 280 мм та ззаду 120 мм. Блок слотів розширення PCIe отримав дев'ять багаторазових заглушок. Причому кілька слотів орієнтовані вертикально, для показового монтажу геймерської відеокарти. Щоб демонструвати внутрішній пристрій шасі, основна боковина виготовлена із прозорого скла. Корпус дозволяє використовувати башту повітряного охолодження для відведення тепла від потужного процесора. Висота кулера CPU може досягати 185 мм.
Купити Fractal Design Meshify 2 Light TG сірий
Усі ціни 30 →Fractal Design Meshify 2 Light Tempered Glass без БП (FD-C-MES2A-04) Gray | 9 459 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 Gray Tg Light Tint (FD-C-MES2A-04) | 9 436 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 Gray TG Light Tint (FD-C-MES2A-04) | 9 818 грн. |
Корпус ATX без БП Fractal Design БП Meshify 2 TG Light Tint FD-C-MES2A-04 | 9 459 грн. |
Модификації Fractal Design Meshify 2 Light TG
Ціни на Fractal Design Meshify 2 Light TG |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Meshify 2 Light TG сірий | від 6 720 грн. | 30 пропозицій | ||
Fractal Design Meshify 2 Light TG чорний | від 7 521 грн. | 6 пропозицій |