Кухонна мийка Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041 560x460
Фото 8 |
Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041 410x460560x460 |
|
Мийка має антибактеріальне покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041 560x460
Усі ціни 79 →Кухонная мойка Franke KUBUS 2 KNG 110-52 (125.0517.041) гранитная - монтаж | 22 176 грн. |
Franke Kubus 2 KNG 110-52 | 21 648 грн. |
Franke KNG 110-52 + Active Twist 125.0676.975 чёрный матовый | 35 905 грн. |
Кухонная мойка Franke KNG 110-52 + Active Twist 125.0676.974 | 37 011 грн. |
Кухонна мийка Franke Fragranit + Kanon Kng 110 52 Czarny Mat (1250633002) | 27 142 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041
Ціни на Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041 |
---|---|---|---|---|
Franke Kubus 2 KNG 110-37 125.0517.101 410x460 | від 24 087 грн. | 72 пропозиції | ||
Franke Kubus 2 KNG 110-52 125.0517.041 560x460 | від 20 251 грн. | 99 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →