Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 1x4Gb F4-2400C17S-4GIS
Відео 2 |
G.Skill F4-2400C17S-4GIS 2400 МГц CL15 2400 МГц CL17 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 1x4Gb F4-2400C17S-4GIS
Усі ціни 40 →G.Skill DDR4 4GB 2400Mhz Aegis (F4-2400C17S-4GIS) F4-2400C17S-4GIS | 394 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 4GB/2400 G.Skill Aegis (F4-2400C17S-4GIS) F4-2400C17S- | 340 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 4 GB DDR4 2400 MHz Aegis (F4-2400 | 847 грн. |
ОЗУ DDR4 4GB/2400 G.Skill Aegis (F4-2400C17S-4GIS) F4-2400C17S-4GIS | 342 грн. |
G.Skill DDR4 4GB 2400 MHz F4-2400C17S-4GIS | 459 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Aegis DDR4 1x4Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x4Gb F4-2400C15S-4GIS | від 490 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x4Gb F4-2400C17S-4GIS | від 340 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →