Оперативна пам'ять G.Skill S Q F3-1600C11S-8GSQ
G.Skill F3-1600C11S-8GSQ |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill S Q F3-1600C11S-8GSQ
Усі ціни 30 →G.Skill SODIMM DDR3 8GB 1600Mhz (F3-1600C11S-8GSQ) F3-1600C11S-8GSQ | 650 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz G.Skill (F3-1600C11S-8 | 654 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz G.Skill (F3-1600C11S- | 708 грн. |
G.Skill Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz G.Skill (F3-1 | 708 грн. |
G.Skill 8GB (F3-1600C11S-8GSQ) F3-1600C11S-8GSQ | 708 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →