Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb F4-3200C16S-32GVK
G.Skill F4-3200C16S-32GVK |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb F4-3200C16S-32GVK
Усі ціни 36 →G.Skill 32 Gb DDR4 3200 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3200C16S-32GVK) | 2 941 грн. |
G.Skill 32 Gb DDR4 3200 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3200C16S-32GVK) | 2 913 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill DDR4 32GB 3200 MHz Ripjaws V (F4-3200C16S-32GVK) DD | 3 008 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 32gb 3200 MHz Ripjaws v G.Skill (f4-3200 | 3 253 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 32GB 3200 MHz Ripjaws V G.Skill (F4-3200 | 2 873 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb F4-2666C18S-32GVK | від 2 571 грн. | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb F4-2666C19S-32GVK | від 3 438 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 1x32Gb F4-3200C16S-32GVK | від 2 873 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →