Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS
Фото 3 |
G.Skill F4-3200C22D-32GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS
Усі ціни 11 →Модуль пам'яті G.Skill 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-32 | 3 124 грн. |
Модуль памяти 32GB PC25600 DDR4 SO F4-3200C22D-32GRS G.SKILL | 2 726 грн. |
G.Skill 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22D-32GRS) | 2 791 грн. |
G.Skill 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22D-32GRS) F | 2 899 грн. |
Пам'ять SODIMM DDR4 32 Гб (2x16) 3200 МГц CL 22 G.Skill (F4-3200C22D-32GRS | 2 796 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2400C16D-32GRS | від 5 922 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C19D-32GRS | від 3 690 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C18D-32GRS | від 5 847 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS | від 2 726 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо