Оперативна пам'ять G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-1600C10D-16GAO
Фото 7 |
G.Skill F3-1600C10D-16GAO |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-1600C10D-16GAO
Усі ціни 34 →G.Skill DDR3 16GB (2x8GB) 1600Mhz Ares (F3-1600C10D-16GAO) F3-1600C10D-16G | 1 553 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR3 1600 MHz (F3-1600C10D-16GAO) | 1 592 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR3 1600 MHz (F3-1600C10D-16GAO) | 1 549 грн. |
Модуль памяти G.Skill ddr3 Ares (f3-1600c10d-16gao) | 1 763 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz G.Skill (F3-1600C | 1 845 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації G.Skill Ares DDR3 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ares DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GAR | від 2 151 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-1600C10D-16GAO | від 1 509 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GAB | від 2 948 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2133C11D-16GAR | від 3 020 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2400C11D-16GAB | від 2 584 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →