Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-3200C22S-32GRS
G.Skill F4-3200C22S-32GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-3200C22S-32GRS
Усі ціни 40 →G.Skill SODIMM DDR4 32GB 3200Mhz Ripjaws (F4-3200C22S-32GRS) F4-3200C22S-3 | 2 938 грн. |
G.Skill 32 Gb SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22S-32GRS) | 2 984 грн. |
G.Skill 32 Gb SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22S-32GRS) | 2 884 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM ddr4 32gb 3200 MHz Ripjaws G.Skill (f4-3 | 2 499 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz Ripjaws (F4-3200C22S-32 | 2 965 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-2666C18S-32GRS | від 2 544 грн. | 31 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-2666C19S-32GRS | від 2 849 грн. | 19 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x32Gb F4-3200C22S-32GRS | від 2 499 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →