Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GVK
Відео 2Фото 5 |
G.Skill F4-3200C16S-16GVK |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GVK
Усі ціни 44 →G.Skill DDR4 16GB 3200Mhz Ripjaws V (F4-3200C16S-16GVK) F4-3200C16S-16GVK | 1 589 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Ripjaws V 16GB 3200 MHz Classic Black (F4-3200 | 1 399 грн. |
G.Skill 16 Gb DDR4 3200 MHz RipjawsV (F4-3200C16S-16GVK) | 1 548 грн. |
G.Skill 16 Gb DDR4 3200 MHz RipjawsV (F4-3200C16S-16GVK) | 1 506 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill F4-3200C16S-16GVK | 1 526 грн. |
Еволюція
G. Skill Ripjaws V — це друге покоління пам'яті DDR4 від G. Skill, і очевидно, що компанія вислухала відгуки і критику з боку клієнтів. Нова серія стала більш доступною, швидкої і з менш липким радіатором. Ripjaws V 16GB — кращий варіант для компактної збірки, який продемонструє відмінну продуктивність.
Розгін до 3600 Мгц
Ripjaws V відразу ж без будь-якого розгону досягла успіху в наших тестах, обійшовши кілька комплектів з частотою 3200 МГц. Ви зможете розігнатися до 3600 МГц з простим стрибком напруги і підвищенням таймінгів до 20. Можна спробувати забратися вище, однак ви, швидше за все, зіткнетеся з деякими проблемами стабільності. Тут вже краще дивитися в бік G. Skill Trident Z з більш масивними і ефективними радіаторами. У будь-якому разі за співвідношенням «ціна-якість» G. Skill Ripjaws V важко перемогти.
Агресивний дизайн геймерський
Також шанувальників моддінгу залучити цікавий дизайн пам'яті з великими і агресивними гребенями радіатора червоного кольору. Єдине, що висота модулів складає 40 мм, тому можуть виникнути проблеми сумісності з габаритними процесорними кулерами. Нагадаємо, що висота безпосередньо друкованої плати сягає 31 мм.