Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5N
Відео 3Фото 8 |
G.Skill F5-6000J3038F16GX2-TZ5N |
|
Двоканальний комплект оперативної пам'яті DDR5 від G.Skill, який пропонує високу продуктивність та стабільну роботу на частоті 6000 МГц. Складається із двох модулів ємністю по 16 ГБ кожен і є частиною оверклокерської лінійки Trident Neo, яка була анонсована у 2022 році. Позиціонується як універсальне рішення, яке однаково доречно виглядатиме в серйозному ігровому ПК, мультимедійному комп'ютері або робочій станції на базі платформи AMD AM5, зібраної для кодингу, написання музики або обробки відеофайлів.
За рахунок подвоєння блоків пам'яті, збільшення тривалості імпульсів, використання незалежних підканалів та інших архітектурних покращень, швидкісні можливості пам'яті DDR5 значно перевершують поточний стандарт DDR4. G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16GB стартує з частоти 6000 МГц з таймінгами 30-38-38-96, забезпечуючи вражаючу пропускну здатність 48 000 МБ/с. Це в півтора-два рази швидше за більшість попередників із сімейства Trident формату DDR4.
Замість звичної технології XMP із вшитими профілями налаштувань, цей набір ОЗП покладається на альтернативну розробку AMD під назвою EXPO. Для забезпечення ефективного охолодження та декоративного оформлення планки оперативної пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16GB оснащені металевими радіаторами, які ефективно відводять тепло від чіпів пам'яті та контролера. Завдяки використанню товстих радіаторів ентузіасти можуть бути впевнені в надійному захисті від перегріву при розгоні компонентів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5N
Усі ціни 30 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz Trident Z5 Neo (F5-6000J3038F16GX2-TZ5N | 5 693 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo Black DDR5-6000 32GB (2x16GB) AMD EX | 5 671 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Trident Z5 Neo (F5-6000J3038F16GX2-TZ | 5 176 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Trident Z5 Neo (F5-6000J3038F16GX2-TZ | 5 126 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 32gb (2x16GB) 6000 MHz Trident z5 neo fo | 6 151 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5N | від 6 658 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5N | від 5 116 грн. | 30 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5N | від 5 177 грн. | 23 пропозиції |