Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Відео 6Фото 11 |
G.Skill F5-6000J3040G32GX2-RS5K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-RS5K
Усі ціни 55 →G.Skill DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz Ripjaws S5 White (F5-6000J3040G32GX2-RS | 9 360 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws S5 White DDR5-6000 64GB (2x32GB) Intel XMP | 8 888 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 G.Skill Ripjaws S5 2x32GB 6000 MHz (F5-6000J3040G32GX2 | 8 999 грн. |
G.Skill 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 (F5-6000J3040G32GX2-RS5W) | 8 822 грн. |
G.Skill 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 Matte Black (F5-6000J3040G | 9 772 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5200J3636D32GX2-RS5K | від 7 944 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5600J2834F32GX2-RS5W | від 11 029 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5600J3036D32GX2-RS5W | від 11 316 грн. | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-5600J3636D32GX2-RS5W | від 8 225 грн. | 61 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-RS5K | від 8 596 грн. | 55 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3238G32GX2-RS5K | від 8 596 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3636F32GX2-RS5K | від 8 602 грн. | 25 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-RS5K | від 9 052 грн. | 52 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x32Gb F5-6800J3445G32GX2-RS5K | від 14 391 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →