Оперативна пам'ять G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-FX5
Відео 4Фото 7 |
G.Skill F5-6000J3040G32GX2-FX5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-FX5
Усі ціни 33 →G.Skill DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz Flare X5 Black (F5-6000J3040G32GX2-FX5) | 9 654 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Flare X5 Black DDR5-6000 64GB (2x32GB) AMD EXPO CL3 | 9 181 грн. |
G.Skill 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Flare X5 Black (F5-6000J3040G32GX2-FX | 8 971 грн. |
G.Skill 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Flare X5 Black (F5-6000J3040G32GX2-FX | 8 885 грн. |
Модуль памяти G.Skill Flare X5 Black DDR5-6000 64GB (2x32GB) AMD EXPO CL30 | 8 875 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb
Ціни на G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb F5-5200J3636D32GX2-FX5 | від 7 897 грн. | 53 пропозиції | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb F5-5600J3636D32GX2-FX5 | від 8 487 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-FX5 | від 8 875 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →