Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Neo DDR4 4x32Gb F4-2666C18Q-128GTZN
Фото 6 |
G.Skill F4-2666C18Q-128GTZN 2666 МГц CL18 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z Neo DDR4 4x32Gb F4-2666C18Q-128GTZN
Пам'ять G.Skill Trident Z Neo DDR4 128 GB 2666MHz CL18 (F4-2666C18Q-128GTZ | 15 870 грн. |
Пам'ять G.Skill TridentZ Neo 128GB DDR4 2666MHz CL18 (F4-2666C18Q-128GTZN) | 15 539 грн. |
G.Skill TridentZ Neo 128GB DDR4 2666MHz CL18 (F4-2666C18Q-128GTZN) | 15 539 грн. |
Память G.Skill Trident Z Neo DDR4 128 GB 2666MHz CL18 (F4-2666C18Q-128GTZN | 15 876 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z Neo DDR4 4x32Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Neo DDR4 4x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Neo DDR4 4x32Gb F4-2666C18Q-128GTZN | від 15 539 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 4x32Gb F4-3600C18Q-128GTZN | від 18 122 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо