Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-8000J4048F24GX2-TZ5RK
Відео 4Фото 21 |
G.Skill F5-8000J4048F24GX2-TZ5RK |
|
Один із топових оверклокерських двоканальних комплектів високошвидкісної оперативної пам'яті DDR5 зразка 2023 року. Включає в себе два модулі пам'яті сумарною ємністю 48 Гб, здатної штатно працювати з ефективною тактовою частотою 8000 МГц при помірних таймінгах CL40 і напрузі 1,35 В. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на ентузіастів-оверкло системні компоненти.
Відрізняється нестандартною ємністю модулів (2х24 Гб) та наявністю керованого RGB LED-підсвічування, сумісного з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light та ASRock Polychrome Sync. Комплект оперативної пам'яті G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb може використовуватися в багатоцільових робочих станціях для створення/обробки цифрового контенту, геймерських топових системах і різних експериментальних конфігураціях, орієнтованих на бенчмаркінг.
Підтримує технології Intel XMP 3.0, яка автоматично встановлює необхідні параметри в UEFI BIOS материнської плати. Варто зазначити, що для повного розкриття частотного потенціалу цих модулів потрібна якісна материнська плата з топовим чіпсетом Z-серії та 8-шаровим екранованим текстолітом (на платах середньої і бюджетної цінової категорії досягти частот >7000 МГц, швидше за все, не вийде).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-8000J4048F24GX2-TZ5RK
Усі ціни 38 →G.Skill DDR5 48GB (2x24GB) 8000Mhz Trident Z5 RGB (F5-8000J4048F24GX2-TZ5R | 12 917 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x24GB/8000 G.Skill Trident Z5 RGB Black (F5-8000J4048 | 11 508 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 G.Skill Trident Z5 RGB 2x24GB 8000MHz Black (F5-8000J4 | 11 319 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 48 gb (2x24gb) DDR5 8000 MHz Trid | 12 823 грн. |
G.Skill 48 Gb (2x24GB) DDR5 8000 MHz Trident Z5 Rgb (F5-8000J4048F24GX2-TZ | 11 582 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-5600J4040D24GX2-TZ5RK | від 12 300 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-6000J4048F24GX2-TZ5RK | від 7 205 грн. | 15 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-6400J3239F24GX2-TZ5RK | від 8 859 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-6400J3648G24GX2-TZ5RK | від 12 546 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-7200J3646F24GX2-TZ5RK | від 9 629 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x24Gb F5-8000J4048F24GX2-TZ5RK | від 11 180 грн. | 38 пропозицій |