Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GTZN
G.Skill F4-3600C18D-64GTZN |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GTZN
Усі ціни 55 →G.Skill DDR4 64GB (2x32GB) 3600Mhz Trident Z Neo (F4-3600C18D-64GTZN) F4-3 | 6 841 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z Neo DDR4-3600 64GB (2x32GB) CL18-22-22-42 | 6 693 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x32GB/3600 G.Skill Trident Z Neo (F4-3600C18D-64GTZN) | 6 300 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Trident Z Neo 2x32GB 3600MHz (F4-3600C18D-64GT | 6 419 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Trid | 7 191 грн. |
ще 20 пропозицій
не разгоняется, настроить тайминги даже не надейтесь,даже при снижении частоты уменьшить тайминги не получитсяу меня дешманские оем плашки в этом плане лучше работали взял чисто изза внешнего вида и подсветки чтобы красивая сборка оставалась красивой объём и красивый внешний вид не разгоняется, настроить тайминги даже не надейтесь Коментарі 1
Я точно такую же память с чипами Хьюникс с 3600 до 4000 погнал и все нормально работает. 1е - проц и материнка нужны хорошие, которые реально официально могут держать 3600+ частоту, ну и вторичные тайминги настраивать тоже - это еще то удовольствие. Но работает у меня. Либо что-то не так делаете, либо железо не тянет поддержку памяти выше 3600. |
Додати відгук
Модификації G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb F4-3200C16D-64GTZN | від 8 145 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GTZN | від 15 249 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GTZN | від 6 136 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →