Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW
Фото 15 |
G.Skill F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW
Усі ціни 14 →G.Skill DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz Trident Z5 Neo RGB White (F5-6000J3036G | 10 535 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo RGB White DDR5-6000 64GB (2x32GB) AM | 10 191 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 Neo Rgb Matte White (F5-60 | 10 005 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 Neo Rgb Matte White (F5-60 | 9 909 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo RGB White DDR5-6000 64GB (2x32GB) AM | 9 898 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW | від 9 898 грн. | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR | від 9 652 грн. | 38 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3238G32GX2-TZ5NR | від 9 335 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →