Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x48Gb F5-6400J3239F48GX2-TZ5RK
Відео 6Фото 25 |
G.Skill F5-6400J3239F48GX2-TZ5RK 5600 МГц CL40 6400 МГц CL32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x48Gb F5-6400J3239F48GX2-TZ5RK
Усі ціни 45 →Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5-6400 96GB (2x48GB) CL32- | 16 245 грн. |
G.Skill 96 Gb (2x48GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 Rgb (F5-6400J3239F48GX2-TZ | 15 544 грн. |
G.Skill 96 Gb (2x48GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 Rgb (F5-6400J3239F48GX2-TZ | 15 395 грн. |
Модуль памяти G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5-6400 96GB (2x48GB) CL32-3 | 15 384 грн. |
Оперативна пам'ять G.SKILL Trident Z5 RGB White DDR5 2x48GB (F5-6400J3239F | 16 519 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x48Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x48Gb F5-5600J4040D48GX2-TZ5RK | від 12 565 грн. | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x48Gb F5-6400J3239F48GX2-TZ5RK | від 15 384 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →