Оперативна пам'ять G.Skill Value DDR4 1x32Gb F4-2666C19S-32GNT
G.Skill F4-2666C19S-32GNT |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Value DDR4 1x32Gb F4-2666C19S-32GNT
Усі ціни 33 →G.Skill DDR4 32GB 2666MHz Value (F4-2666C19S-32GNT) F4-2666C19S-32GNT | 2 455 грн. |
G.Skill 32 Gb DDR4 2666 MHz (F4-2666C19S-32GNT) | 2 515 грн. |
G.Skill 32 Gb DDR4 2666 MHz (F4-2666C19S-32GNT) | 2 491 грн. |
Память 32Gb ddr4, 2666 MHz, G.Skill Value, 19-19-19-43, 1.2v (f4-2666c19s- | 2 969 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 2666 MHz G.Skill (F4-2666C19S-32GN | 2 987 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →