Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZNC
Відео 21Фото 6 |
G.Skill F4-3600C16D-16GTZNC |
|
Ефектний комплект з двох однорангових модулів швидкодіючої оперативної пам'яті (2х8 Гб), яка здатна стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 3600 МГц. Може забезпечувати вражаюче високу пропускну здатність (28,8 Гбіт/с), якої буде достатньо для будь-яких ігор і ресурсоємних професійних додатків. Особливістю цього комплекту стало використання універсальної керованої RGB LED-підсвічування, яка сумісна з технологіями Asus Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fusion і ASRock Polychrome Sync.
Виробником позиціонується як продукт цінової категорії 2010 року, орієнтований на любителів моддингу, вимогливих геймерів і ентузіастів. Призначений для установки в ігрові та демонстраційні системи. Комплект модулів оперативної пам'яті G. Skill Trident Z Neo DDR4 2x8GB прекрасно підійде для створення стильних і яскравих виставкових екземплярів геймерських ПК. Для швидкої активації заявленого продуктивного режиму (3600 МГц в двоканальному режимі з таймінгами CL16-19-19-39 при напрузі 1,35 В) необхідна материнська плата з підтримкою технології Intel XMP 2.0. Інакше, при установці модулі стартують в безпечному режимі (2133 МГц з таймінгами 17-17-17 при 1,2 В), а заявлені параметри (частоту, таймінги і напруги), потрібно буде налаштовувати вручну у відповідному розділі BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZNC
Усі ціни 35 →G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Trident Z Neo (F4-3600C16D-16GTZNC) F4-3 | 2 969 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Trident Z Neo (F4-3600C16D-16GTZNC) | 3 073 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Trident Z Neo (F4-3600C16D-16GTZNC) | 3 044 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 16gb (2x8GB) 3600 MHz Trident z Neo G.Sk | 3 287 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Trident Z Neo (F4-3600C | 3 080 грн. |
1. сподобався дизайн і підсвічування дуже круте
2. низькі таймінги висока частота 3. потенціал розгону 4. стабільність Ціна, дороге! Ruslan: користуюся G.Skill F4-3200C14D-16GTZN кілька місяців |
Модификації G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZN | від 2 349 грн. | 31 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GTZNB | від 6 989 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZNC | від 2 964 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZN | від 5 421 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GTZN | від 2 300 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GTZN | від 6 252 грн. | 2 пропозиції |
в пам'яті дуже низькі таймінги як для її частоти
XMP профіль звичайно непоганий але для мене було краще налаштувати самому.
Вдалося розігнати до 4к герц на таймінгах 17 21 21 38 вольтаж 1.42 всі тести пройшла. Через кілька місяців ніяких збоїв не було, можна сказати працює як годинник, звичайно далі буде видно. дуже сподобалося підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням всього пк.