Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb F5-5600J4040D24GX2-RS5K
Відео 6Фото 6 |
G.Skill F5-5600J4040D24GX2-RS5K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb F5-5600J4040D24GX2-RS5K
Усі ціни 33 →G.Skill DDR5 48GB (2x24GB) 5600Mhz Ripjaws S5 (F5-5600J4040D24GX2-RS5K) F5 | 6 674 грн. |
G.Skill 48 Gb (2x24GB) DDR5 5600 MHz Ripjaws S5 Black (F5-5600J4040D24GX2- | 6 332 грн. |
G.Skill 48 Gb (2x24GB) DDR5 5600 MHz Ripjaws S5 Black (F5-5600J4040D24GX2- | 6 272 грн. |
Модуль памяти ddr5 2x24GB/5600 G.Skill Ripjaws s5 Black (f5-5600j4040d24gx | 6 838 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 48 GB (2x24GB) DDR5 5600 MHz Ri | 6 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb F5-5600J4040D24GX2-RS5K | від 6 168 грн. | 33 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb F5-6400J4048F24GX2-RS5K | від 7 205 грн. | 20 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x24Gb F5-6800J3446F24GX2-RS5K | від 9 717 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →