Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z RGB DDR4 4x16Gb F4-3600C16Q-64GTZRC
Відео 9Фото 7 |
G.Skill F4-3600C16Q-64GTZRC 3600 МГц CL16 (16-19-19-39) 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z RGB DDR4 4x16Gb F4-3600C16Q-64GTZRC
Память для настольных компьютеров G.Skill 64 GB (4x16GB) DDR4 3600 MHz Tri | 10 626 грн. |
Пам'ять G.Skill TridentZ RGB 64GB (4x16GB) DDR4 3600 CL16 (F4-3600C16Q-64G | 14 514 грн. |
G.Skill TridentZ RGB 64GB (4x16GB) DDR4 3600 CL16 (F4-3600C16Q-64GTZRC) | 14 514 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 64 GB (4x16GB) DDR4 3600 MHz Tr | 10 620 грн. |
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z RGB DDR4 4x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z RGB DDR4 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z RGB DDR4 4x16Gb F4-3600C16Q-64GTZRC | від 10 620 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 4x16Gb F4-3600C18Q-64GTZR | від 10 619 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →