Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-3600C18Q-128GVK
Фото 3 |
G.Skill F4-3600C18Q-128GVK |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-3600C18Q-128GVK
Пам'ять G.Skill Ripjaws V 128GB DDR4 3600MHz CL18 (F4-3600C18Q-128GVK) | 17 015 грн. |
G.Skill Ripjaws V 128GB DDR4 3600MHz CL18 (F4-3600C18Q-128GVK) | 17 015 грн. |
Память G.Skill Ripjaws V DDR4 128 GB 3600MHz CL18 (F4-3600C18Q-128GVK) | 14 938 грн. |
Пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 128 GB 3600MHz CL18 (F4-3600C18Q-128GVK) | 14 932 грн. |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-2666C18Q-128GVK | від 13 079 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-3200C14Q-128GVK | від 21 238 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-3200C16Q-128GVK | від 13 889 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-3600C16Q-128GVK | від 19 790 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-3600C18Q-128GVK | від 14 932 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 4x32Gb F4-4000C18Q-128GVK | від 19 774 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо