Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZN
Відео 6Фото 6 |
G.Skill F4-4000C18D-32GTZN |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZN
Усі ціни 25 →G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 4000 MHz Trident Z Neo (F4-4000C18D-32GTZN) | 4 049 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 4000 MHz Trident Z Neo (F4-4000C18D-32GTZN) | 4 010 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 4000 MHz Trident Z Neo for AMD | 4 142 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 4000 MHz Trident Z Neo G. | 5 128 грн. |
G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 4000 MHz Trident Z Neo F4-4000C18D-32GTZN | 4 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Купував десь у 20/21 році за 120 доларів комплект 2х 16Гб 3600 16-19-19-39. Дворангова. Плашки мають датчики температури що з першого дня без проблем читаються у HWiNFO. Чіпі Hynix CJR, здається про це свідчить остання літера. Погрався пару вечорів із розгоном. На b550 із 5800х погнавши до 1:1:1 3733MHz 16-19-20-27 CR1 GDM OFF. Не зміг залишити tRP на 19 (хто має досвід або ідеї - напишіть) Ціна за швидкість та таймінги. Датчик температури. Масивні радіатори. Рівномірна підсвітка з гарним кольором. Неможливість вимкнути підсвітку без софту в треї. Гострі краї на радіаторі, можна порізатись. Capitoneo: користуюся G.Skill F4-3600C16D-32GTZNC більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GTZN | від 6 062 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZN | від 9 248 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZN | від 3 570 грн. | 46 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTZN | від 8 289 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTZNC | від 5 223 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTZN | від 3 742 грн. | 22 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3800C16D-32GTZN | від 25 757 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZN | від 3 940 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →