Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb F5-4800S3838A32GX1-RS
Фото 3 |
G.Skill F5-4800S3838A32GX1-RS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb F5-4800S3838A32GX1-RS
Усі ціни 46 →G.Skill SODIMM DDR5 32GB 4800Mhz Ripjaws (F5-4800S3838A32GX1-RS) F5-4800S3 | 4 166 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 32GB/4800 DDR5 G.Skill Ripjaws (F5-4800S3838A32GX1- | 4 038 грн. |
Память для ноутбуків G.Skill 32 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (F5-4800S3838A32G | 4 752 грн. |
G.Skill 32 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz (F5-4800S3838A32GX1-RS) | 4 210 грн. |
G.Skill 32 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz (F5-4800S3838A32GX1-RS) | 4 170 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb F5-4800S3838A32GX1-RS | від 3 972 грн. | 47 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb F5-4800S4039A32GX1-RS | від 4 038 грн. | 29 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb F5-5600S4040A32GX1-RS | від 4 399 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR5 SO-DIMM 1x32Gb F5-5600S4645A32GX1-RS | від 4 314 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →