Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5N
Відео 6Фото 8 |
G.Skill F5-6000J3040G32GX2-TZ5N 6000 МГц CL30 6000 МГц CL32 |
|
Найновіші модулі оперативної пам'яті (2х32 ГБ), які мають вражаючу стартову швидкість, високу пропускну здатність і привабливий дизайн. Є представником нової оверклокерської лінійки Trident Neo, анонсованої на початку 2023 року. Позиціонується виробником у ролі просунутого рішення для збірок на базі платформи AMD із сокетом AM5, який став на озброєння наприкінці 2022 року. Замість звичної технології XMP із вшитими профілями налаштувань вона покладається на альтернативну розробку AMD під назвою EXPO.
Набір виділяється своїми швидкісними показниками, не відстаючи від інших оверклокерських комплектів DDR5: тактова частота 6000 МГц при латентності CL30, сумарна пропускна здатність 48000 МБ/с. Це практично вдвічі вище модулів DDR-3200, які домінували на ринку в 2022 році. Планки G. Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb оснащені стильними чорними металевими радіаторами з асиметричними гребінцями. Використання товстих радіаторів дозволяє ентузіастам не надто перейматися перегріванням чіпів пам'яті під час розгону. У цілому нині дана пам'ять ідеально підходять вирішення важких професійних завдань, як-от тривимірне моделювання, математичні обчислення, компілювання, роботу з візуальним контентом тощо. В іграх різниця з DDR4 не така вражаюча.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5N
Усі ціни 55 →G.Skill DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz Trident Z5 Neo (F5-6000J3040G32GX2-TZ5N | 10 151 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo Black DDR5-6000 64 GB (2x32GB) AMD E | 9 598 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x32GB/6000 G.Skill Trident Z5 Neo (F5-6000J3040G32GX2 | 9 240 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 G.Skill Trident Z5 Neo 2x32GB 6000MHz Black (F5-6000J3 | 9 449 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 64 GB (2x32GB) DDR5 6000 MHz Trid | 10 045 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5N | від 8 934 грн. | 56 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 2x32Gb F5-6000J3238G32GX2-TZ5N | від 9 325 грн. | 37 пропозицій |