Кухонний ніж Tramontina Century Wood 21536/196
Фото 3 |
Tramontina Century Wood 21536/196 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century Wood 21536/196
Усі ціни 11 →Ніж Tramontina Century Wood обвалочний 15.2 см (21536/196) | 1 936 грн. |
Нож Tramontina Century Wood обвалочный 15.2 см (21536/196) | 1 936 грн. |
Нож TRAMONTINA CENTURY WOOD д/обвалки 152мм (21536/196) 21536/196 | 1 547 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Century Wood для обвалювання 152 мм (21536/196) 21 | 1 625 грн. |
TRAMONTINA Century Wood (21536/196) 21536/196 | 1 799 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →