Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний ніж Arcos Riviera 233700

Фото - Кухонний ніж Arcos Riviera 233700
Arcos Riviera 233700
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
кована сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
полиоксиметилен
Довжина леза
25 см
Твердість
56 HRC
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Іспанія
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos Riviera 233700

Ніж кухарський 250 мм серія «Riviera» 233700

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 339 грн.

Ніж кухарський 250 мм Riviera Arcos 233700FD

Маркетплейс: Rozetka.ua  Family ideas З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 928 грн.

Ніж кухарський 250 мм Arcos Riviera 233700

Маркетплейс: Rozetka.ua  Повний дім гостей З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 579 грн.

Ніж кухарський Riviera 250 мм Arcos (233700)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Chefs Hub З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Arcos ніж кухарський Riviera довжина 25 см (233700)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrPot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 545 грн.

Динаміка цін на Arcos Riviera 233700