Кухонний ніж Arcos Opera 225200
Фото 8 |
Arcos Opera 225200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Opera 225200
Кухонний ніж Arcos Opera шеф 230 мм (225200) | 2 805 грн. |
Ніж поварський 230 мм Opera Arcos (225200) | 3 291 грн. |
Ніж кухарський Opera 230 мм Arcos (225200) | 2 517 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →