Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний ніж Arcos Riviera 233724

Фото - Кухонний ніж Arcos Riviera 233724
Arcos Riviera 233724
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
кована сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
полиоксиметилен
Довжина леза
25 см
Твердість
56 HRC
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Іспанія
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos Riviera 233724

Усі ціни 10 →

Кухонний ніж Arcos Riviera поварський 250 мм White (233724) 233724

Серія - Arcos Riviera, Призначення - шеф, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Колір руків'я - білий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 578 грн.

Кухонний ніж Arcos Riviera поварський 250 мм White (233724) 233724

+ 143 балів ITbox, Серія - Arcos Riviera, Призначення - шеф, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Колір руків'я - білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Кухонний ніж Arcos Riviera White шеф 250 мм (233724) 233724

Кухонний ніж Arcos Riviera White шеф 250 мм (233724) з доставкою у Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста України. Висока я... щекість, гарантія: 0 800 750 115
Volod.in.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 579 грн.

Ніж кухарський серія "Riviera WHITE" 250 мм 233724

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 339 грн.

Ніж поварський 250 мм Riviera White Arcos FD-233724

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 116 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Arcos Riviera 233724