Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 AORUS ELITE 8G (GV-N4060AORUS E-8GD)
Фото 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 AORUS ELITE 8G |
|
Відеокарта середнього класу з 8 ГБ відеопам'яті, побудована на базі прогресивної архітектури NVIDIA Ada Lovelace (5 нм). Вона призначена для ігор у роздільній здатності Full HD і повністю замінює попередні моделі середнього класу від NVIDIA і Radeon, які вийшли 3 - 4 роки тому. Входить до лінійки Gigabyte Aorus, що відрізняється елегантним дизайном та видатною ігровою продуктивністю.
Дизайн відеокарти Gigabyte RTX 4060 AORUS ELITE 8G уособлює собою поєднання стилю та функціональності. Елегантний чорно-сріблястий кожух, що підсвічується тонкими світлодіодами, адресними світлодіодами також прикрашені лопаті вентиляторів. Сяйво світлодіодів можна синхронізувати з іншими комплектуючими за допомогою Gigabyte RGB Fusion. За задумом виробника дана GPU доречніше виглядатиме в корпусах з відкритим оглядовим вікном або напівпрозорих шасі з бічними стінками із загартованого скла.
Щоб забезпечити більшу продуктивність, ніж у аналогічних моделей їх серії Gigabyte Gaming, виробник також допрацював конвертер живлення та систему охолодження WINDFORCE, яка включає три 110-мм вентилятори Bionic Fan Tech з поперемінним обертанням, велику випарну камеру, екранне охолодження та радіатор спачкою . Серцем Gigabyte GeForce RTX 4060 AORUS ELITE 8G є графічний процесор NVIDIA AD 107 із 8 ГБ відеопам'яті GDDR6.
Частота ядра становить 2640 МГц, а частота пам'яті – 17 000 МГц. RTX 4060 забезпечує відмінну продуктивність у більшості сучасних ігор AAA-класу, випущених з 2020 по 2023 рік. В іграх, таких як Elder Ring, GOW Ragnarok, Baldur's Gate 3, A Plague Tale: Requiem та інших хітах останніх років, ця відеокарта легко забезпечує середню продуктивність від 60 до 90 FPS на максимальних налаштуваннях графіки та роздільній здатності Full HD.
Порівняно з попередньою моделлю RTX 3060, вона демонструє приріст продуктивності на рівні 15%-20% (залежить від конкретної гри, дозволу та налаштувань RT). Важливою особливістю відеокарти серії GeForce RTX 40XX є оновлені ядра для рейтрейсингу та суперсемплінгу DLSS. Ці технології гарантують вищу якість зображення та збільшують середній FPS. Крім цього, слід врахувати, що DLSS 3.0 підтримується лише відеокартами серії GeForce RTX 40XX і недоступним для попередніх моделей NVIDIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 AORUS ELITE 8G
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4060 8Gb Aorus Elite (GV-N4060AORUS E-8GD) | 19 122 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4060 8Gb Aorus Elite (GV-N4060AORUS E-8GD) | 18 940 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Aorus 8 ГБ GDDR6 (GV-N4060AORUS E-8GD | 18 030 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Aorus 8 ГБ GDDR6 (GV-N4060AORUS E-8GD | 16 400 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Aorus 8GB GDDR6 (GV-N4060AORUS E-8GD) | 21 928 грн. |
Низькі температури, практично безшумна, споживає мало електроенергії, тому блок живлення змінювати не доведеться. Окрім незначного писку дроселів, більше недоліків у цієї відеокарти немає. Але за багатьма відгуками та оглядами це болячка всіх відеокарт. Игорь: користуюся Gigabyte GeForce RTX 4060 AORUS ELITE 8G менше місяця |
Температури теж порадували, що вище 56 градусів ще не бачив. Як тільки температура досягає позначки в 54 градуси, то включаються вентилятори, і працюють поки температура не впаде до 38. Якщо примусово залишити вентилятори включеними, то температури будуть в межах 46 градусів, а то й нижче.
Шум від вентиляторів практично не чутний, почути їх можна лише за повної тиші.
Не було печалі, та тільки дроселі пищали. Починають проявляти себе, коли йде максимальне навантаження на відеокарту. Але навіть з моїм тихим корпусом be quiet 500dx, який стоїть на столі, шум розчиняється на загальному тлі і дискомфорту не викликає.