Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB (GV-N4080EAGLE-16GD)
Відео 1Фото 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB 16 ГБ / 2505 МГц16 ГБ / 2520 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB
Усі ціни 22 →Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16384MB (GV-N4080EAGLE-16GD) GV-N4080EAGLE | 53 499 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4080 16 Gb Eagle (GV-N4080EAGLE-16GD) | 56 106 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4080 16 Gb Eagle (GV-N4080EAGLE-16GD) | 56 650 грн. |
Видеокарта PCIE16 RTX4080 16GB GDDR6X GV-N4080EAGLE-16GD GIGABYTE GV-N4080 | 54 321 грн. |
Gigabyte GeForce RTX 4080 16 GB EAGLE (GV-N4080EAGLE-16GD) GV-N4080EAGLE-1 | 56 599 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB | від 49 999 грн. | 23 пропозиції | ||
Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE OC 16GB | від 47 750 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →