Кондиціонер Cooper&Hunter CH-ID60NK4 160 м²
Cooper&Hunter CH-ID60NK4 160 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:160 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:5600/4570 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-ID60NK4
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-ID60NK4 160 м²
Кондиционер Cooper&Hunter CH-ID60NK4/CH-IU60NM4 канальный инвертор | 90 999 грн. |
Канальна спліт система Electrolux CH-ID60NK4/CH-IU60NM4 | 91 000 грн. |
Канальний кондиціонер Cooper&hunter CH-ID60NK4/CH-IU60NM4 | 91 000 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-ID60NK4
Ціни на Cooper&Hunter CH-ID60NK4 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-ID09NK4 27 м² | від 24 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-ID12NK4 35 м² | від 27 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-ID18NK4 50 м² | від 41 180 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-ID24NK4 70 м² | від 51 859 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-ID36NK4 100 м² | від 76 479 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-ID48NK4 140 м² | від 80 810 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-ID60NK4 160 м² | від 90 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →