Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA 68 м² на 3 блоки(ів)
Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA 68 м²
на 3 блоки(ів)
33 м²
на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
54 м² на 3 блоки(ів)
68 м² на 3 блоки(ів)
72 м² на 4 блоки(ів)
83 м² на 4 блоки(ів)
102 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:68 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2190/2380 Вт, клас охолодження A+, обігріву A
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-3E68VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA 68 м² на 3 блоки(ів)
Усі ціни 7 →Внешний блок Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA | 54 873 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-3E68VA | 74 767 грн. |
Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA | 74 767 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-3E68VA | 73 796 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-3E68VA | 73 096 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-3E68VA | 73 296 грн. |
Зовнішній блок Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA | 90 863 грн. |
Робив систему кондиціювання свого магазину і прийшов до того, що, по-перше, кондиціонер повинен бути інверторним, а по-друге це повинен бути Mitsubishi. Крім цього стало зрозуміло, що одного навіть дуже потужного апарату просто не вистачає на всю торгову площу. Купувати два окремі апарати задоволення не з дешевих, тому вирішив взяти цей потужний зовнішній блок, а до нього приєднати два внутрішні MSZ-SF35VE2-ER1. Висока сезонна енергоефективність класу А++. Це майже максимум від можливих. Насправді, проти класичними системами (без інвертора), це дає істотну економію електроенергії. Орієнтовно різниця становить близько 15-20%. Стабільно працює і влітку, і в холоди, аж до мінус 5 градусів. Ну, задля справедливості, потрібно додати, що виробник гарантує роботу до мінус 15, але я заборонив його включати при таких морозах. Щоб уникнути, так би мовити. Дозволяє робити довгі фреонопроводи, до 20 метрів один або обидва до 30 метрів. У моєму випадку вийшло 9 та 17 метрів і зовнішній блок пішов у зручну нішу на тильній частині будівлі. Виготовлений у Таїланді. Як сказав продавець, тайські виробництва кондиціонерів у порівнянні з китайськими мають у рази менший рівень браку. Рівень шуму і зовнішнього та внутрішніх блоків приємно здивував. Все-таки Mitsubishi Electric не дарма вважається світовим лідером у розробці та виробництві систем кондиціювання. Розщедритися в результаті довелося неабияк. Але будувався я серйозно і надовго, так що таке вкладення в будь-якому випадку окупиться, а система кондиціювання побудована на таких блоках радуватиме довгі роки. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA
Ціни на Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MXZ-2D33VA 33 м² на 2 блоки(ів) | від 31 213 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-2D40VA 40 м² на 2 блоки(ів) | від 33 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-2D53VA 53 м² на 2 блоки(ів) | від 39 656 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3E54VA 54 м² на 3 блоки(ів) | від 43 231 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3E68VA 68 м² на 3 блоки(ів) | від 54 873 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4E72VA 72 м² на 4 блоки(ів) | від 63 647 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4E83VA 83 м² на 4 блоки(ів) | від 86 098 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-5E102VA 102 м² на 5 блоки(ів) | від 152 670 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →