Змішувач Haiba Premiere 009 Euro HB0831
Haiba Premiere 009 Euro HB0831 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 009 Euro HB0831
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA PREMIERE 009 х | 2 024 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba PREMIERE 009 (HB0831) | 2 024 грн. |
Змішувач для ванни Haiba CEBA 009 (HB0831) | 2 024 грн. |
Змішувач для ванни Haiba PREMIERE 009 (HB0831) | 2 024 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Premiere 009 (Hb0831) | 2 024 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →