Змішувач Hansgrohe DuoTurn E 75417000
Відео 1Фото 13 |
Hansgrohe DuoTurn E 75417000 |
|
Змішувач на два споживачі. Перемикання між ручним і верхнім душем за допомогою верхньої ручки, налаштування температури води за допомогою нижньої ручки.
Блок змішування (прихована частина) набувається окремо.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe DuoTurn E 75417000
Усі ціни 24 →Змішувач прихованого монтажу на 2 споживачі Hansgrohe DuoTurn E (колір - х | 9 880 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe DuoTurn E 75417000 | 12 398 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE DuoTurn E хром | 12 398 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для 2 споживачів Hansgrohe DuoTurn E чорний м | 17 338 грн. |
Смеситель для душа Hansgrohe DuoTurn E 75417670, 2 пользователя., скрытый | 17 338 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →