Змішувач Hansgrohe DuoTurn E 75617000
Фото 6 |
Hansgrohe DuoTurn E 75617000 |
|
Змішувач одного споживача. Увімкнення за допомогою верхньої ручки, налаштування температури води за допомогою нижньої ручки.
Блок змішування (прихована частина) набувається окремо.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe DuoTurn E 75617000
Усі ціни 25 →Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE DuoTurn E хром латунь 155 | 11 290 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для 1 споживача Hansgrohe DuoTurn E (75617000 | 11 290 грн. |
Змішувач для душу HANSGROHE DUOTURN E / прихованого монтажу / бронза (7561 | 16 934 грн. |
Hansgrohe Duoturn E Brąz Szczotkowany 75617140 | 13 160 грн. |
Hansgrohe Duoturn E Brąz Szczotkowany 75617140 | 13 489 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →