Змішувач Hansgrohe DuoTurn Q 75614000
Фото 14 |
Hansgrohe DuoTurn Q 75614000 |
|
Змішувач одного споживача. Увімкнення за допомогою верхньої ручки, налаштування температури води за допомогою нижньої ручки.
Блок змішування (прихована частина) набувається окремо.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe DuoTurn Q 75614000
Усі ціни 19 →Змішувач прихованого монтажу на 1 споживач Hansgrohe DuoTurn Q (колір - чо | 13 300 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE DuoTurn Q чорний латунь 1 | 15 775 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для 1 споживача Hansgrohe DuoTurn Q чорний ма | 15 775 грн. |
Змішувач для душу HANSGROHE DUOTURN Q / прихованого монтажу / бронза (7561 | 16 934 грн. |
Hansgrohe Duoturn Q Czarny Mat 75614670 | 14 960 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →