Змішувач Hansgrohe Focus 31621000
Hansgrohe Focus 31621000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus 31621000
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини, одноважільний Hansgrohe Focus (колір - хром), з дон | 5 330 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний HANSGROHE FOCUS хром латунь з донни | 7 792 грн. |
Змішувач одноважільний для раковини Hansgrohe Focus (31621000) 31621000 | 7 676 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Focus 31621000 | 7 792 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Focus E2 CoolStart 31621000 | 7 792 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Focus 31621000:
- Обмежувач температури води
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →