Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 (C406T3-08D6X-17113389)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3
Усі ціни 40 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti ICHILL X3 8192MB (C406T3-08D6X-17113389) C406T3 | 20 999 грн. |
Inno3D GeForce RTX4060 Ti iChill X3 C406T3-08D6X-17113389 | 21 379 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 ICHILL X3 (C406T3-08D6X-17 | 20 696 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 8GB Ichill X3 (C406T3-08D6X-17113389 | 20 660 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 8GB Ichill X3 (C406T3-08D6X-17113389 | 20 464 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →